animaxim
animaxim
animaxim
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Welcome
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyDum 05 Iun 2011, 19:07 Scris de FreakGirl

» La Multi Ani,mie!
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyLun 04 Oct 2010, 00:51 Scris de FreakGirl

» Bancuri
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptySam 25 Sept 2010, 04:18 Scris de Zuzy_Andu

» REGULILE FORUMULUI
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyVin 24 Sept 2010, 16:07 Scris de Zuzy_Andu

» vacanta
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyVin 24 Sept 2010, 16:05 Scris de Zuzy_Andu

» ZIUAAA MEAAA
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyVin 24 Sept 2010, 16:00 Scris de Zuzy_Andu

» jurnalul meu
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyJoi 23 Sept 2010, 02:53 Scris de Zuzy_Andu

» Nemultumiri
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyMier 22 Sept 2010, 02:08 Scris de Zuzy_Andu

» Inscrieri
Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyMier 22 Sept 2010, 01:47 Scris de Zuzy_Andu

Statistici
Avem 16 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: suflet.ratacit2011

Membrii nostri au postat un numar de 301 mesaje în 119 subiecte
Sondaj
ce parere aveti?
ce parere aveti despre acest site si despre membrii si bineinteles modelatorii sai???
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcap0%Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-sunt super,nu au nevoie de inbunatatiri
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcap50%Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
-sunt super,dar mai trebuie sa adaUge mici lucruri
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcap50%Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
-sunt destul de ok
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcap0%Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-sunt ok,dar mai trebuie
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcap0%Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-nu imi prea place
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcap0%Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-nu imi place deloc,ma deconectez!!
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcap0%Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 2
Top postatori
momo_02
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
Zuzy_Andu
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
FreakGirl
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
Patri
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
anigirl
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
Loly
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
PikkU
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
Ella-chan
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
MortaLolipop
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
Ella
Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_lcapCredeti ca ceea ce face Light este bine? Voting_bar1Credeti ca ceea ce face Light este bine? Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ceas

 

 Credeti ca ceea ce face Light este bine?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
momo_02
Admin
Admin
momo_02


Mesaje : 92
Data de inscriere : 16/06/2010
Varsta : 27
Localizare : giurgiu

Credeti ca ceea ce face Light este bine? Empty
MesajSubiect: Credeti ca ceea ce face Light este bine?   Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyMier 16 Iun 2010, 20:19

Eu nu sunt le acord cu Light(Kira).Inafara de criminali pe care ia ucis a omorat si vieti nevinovate.
Sus In jos
https://animaxim.forumgratuit.ro
Patri
Nou venit
Nou venit
Patri


Mesaje : 24
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : Undeva prin Bihor :)

Credeti ca ceea ce face Light este bine? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca ceea ce face Light este bine?   Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyJoi 17 Iun 2010, 22:39

Eu sunt total impotriva lui. Evil or Very Mad Cine omoara devine el un criminal!
Sus In jos
http://chinadolls.3xforum.ro
FreakGirl
Chunin
Chunin
FreakGirl


Mesaje : 58
Data de inscriere : 03/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Freaks House

Credeti ca ceea ce face Light este bine? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca ceea ce face Light este bine?   Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyMier 08 Sept 2010, 15:48

Cred ca aveti dreptate,poate ca a ucis multi criminali si a salvat astfel multe vieti,dar a ucis si persoane nevinovate deci sunt impotriva metodelor lui.
Sus In jos
http://unreal-paradise.forumotions.net/forum.htm
Zuzy_Andu
Admin
Admin
Zuzy_Andu


Mesaje : 83
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : .:by your side:.

Credeti ca ceea ce face Light este bine? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca ceea ce face Light este bine?   Credeti ca ceea ce face Light este bine? EmptyVin 17 Sept 2010, 04:43

Si eu la fel , metodele lui nu sunt bune , sunt inpotriva lui Kira .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Credeti ca ceea ce face Light este bine? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca ceea ce face Light este bine?   Credeti ca ceea ce face Light este bine? Empty

Sus In jos
 
Credeti ca ceea ce face Light este bine?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Credeti ca ceea ce face Light este bine?
» Sa ne cunoastem mai bine!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animaxim :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ...:::Anime:::...Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Death Note-
Mergi direct la: