animaxim
animaxim
animaxim
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Welcome
Sa ne cunoastem mai bine! EmptyDum 05 Iun 2011, 19:07 Scris de FreakGirl

» La Multi Ani,mie!
Sa ne cunoastem mai bine! EmptyLun 04 Oct 2010, 00:51 Scris de FreakGirl

» Bancuri
Sa ne cunoastem mai bine! EmptySam 25 Sept 2010, 04:18 Scris de Zuzy_Andu

» REGULILE FORUMULUI
Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 24 Sept 2010, 16:07 Scris de Zuzy_Andu

» vacanta
Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 24 Sept 2010, 16:05 Scris de Zuzy_Andu

» ZIUAAA MEAAA
Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 24 Sept 2010, 16:00 Scris de Zuzy_Andu

» jurnalul meu
Sa ne cunoastem mai bine! EmptyJoi 23 Sept 2010, 02:53 Scris de Zuzy_Andu

» Nemultumiri
Sa ne cunoastem mai bine! EmptyMier 22 Sept 2010, 02:08 Scris de Zuzy_Andu

» Inscrieri
Sa ne cunoastem mai bine! EmptyMier 22 Sept 2010, 01:47 Scris de Zuzy_Andu

Statistici
Avem 16 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: suflet.ratacit2011

Membrii nostri au postat un numar de 301 mesaje în 119 subiecte
Sondaj
ce parere aveti?
ce parere aveti despre acest site si despre membrii si bineinteles modelatorii sai???
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcap0%Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-sunt super,nu au nevoie de inbunatatiri
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcap50%Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap
 50% [ 1 ]
-sunt super,dar mai trebuie sa adaUge mici lucruri
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcap50%Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap
 50% [ 1 ]
-sunt destul de ok
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcap0%Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-sunt ok,dar mai trebuie
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcap0%Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-nu imi prea place
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcap0%Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-nu imi place deloc,ma deconectez!!
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcap0%Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 2
Top postatori
momo_02
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
Zuzy_Andu
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
FreakGirl
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
Patri
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
anigirl
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
Loly
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
PikkU
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
Ella-chan
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
MortaLolipop
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
Ella
Sa ne cunoastem mai bine! Vote_lcapSa ne cunoastem mai bine! Voting_bar1Sa ne cunoastem mai bine! Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ceas

 

 Sa ne cunoastem mai bine!

In jos 
+2
Patri
momo_02
6 participanți
AutorMesaj
momo_02
Admin
Admin
momo_02


Mesaje : 92
Data de inscriere : 16/06/2010
Varsta : 27
Localizare : giurgiu

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 18 Iun 2010, 14:20

SA NE CUNOASTEM MAI BINE!
Eu sunt o fata de 13 din judetul Giurgiu imi place sa dansez sa cant si sunt o fire foarte bataioasa.Imi doresc intotdeauna sai fac pe oameni fericiti.
Sus In jos
https://animaxim.forumgratuit.ro
Patri
Nou venit
Nou venit
Patri


Mesaje : 24
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : Undeva prin Bihor :)

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 18 Iun 2010, 15:37

Ni Hao. Eu sunt Patri.
Imi plac limbile straine,imi place China Dolls,imi plac amv-urile si imi place sa-mi fac prieteni. rabbit
Uneori am o fire cam demonica iar alteori sunt un ingeras. Twisted Evil
Sper sa ne imprietenim! cat
Sus In jos
http://chinadolls.3xforum.ro
momo_02
Admin
Admin
momo_02


Mesaje : 92
Data de inscriere : 16/06/2010
Varsta : 27
Localizare : giurgiu

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 18 Iun 2010, 15:43

Si mie imi place China Doll inspecial melodia Tee Mai Yoo pe care o ascult chiar acum.
Sus In jos
https://animaxim.forumgratuit.ro
anigirl
Admin
Admin
anigirl


Mesaje : 18
Data de inscriere : 07/07/2010

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: sunt ok   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyMier 07 Iul 2010, 22:14

am ascultat si eu o melodie a china dolls,sunt dragute,parca sunt niste papusi,nu degeaba se numeste china dolls Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
anigirl
Admin
Admin
anigirl


Mesaje : 18
Data de inscriere : 07/07/2010

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: eu,in persoana...   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyLun 12 Iul 2010, 01:39

apropo,nu cred ca am apucat inca sa ma prezint detaliat...sunt o fire dragutza,uneori timida,imi plac animalele,am 4 caini adica 2 baieti si 2 fete,am avut parul lung,dupa fund,mam tuns decurand foarte scurt,frizura seamana cu una stil bob filat...imi plac culorile aprinse provocatoare,dar si cele inchise,sterse...nu imi prea place sa stau la scara blocului mancand seminte sau acadele...mai am multe lucruri de scris dar ma doare mana...am ochi caprui,par saten,1.45-1.50 inaltime,46-48 kg,si cam atat...bye-bye Cool Cool Cool ...am uitat,culorile mele preferate sunt alb si rosu.pa Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Zuzy_Andu
Admin
Admin
Zuzy_Andu


Mesaje : 83
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : .:by your side:.

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyJoi 26 Aug 2010, 23:54

bunna eu ma numesc andreea , sunt o fire careia nu ii place sa se dea batuta repede si nu as pierde in fata unui dusman niciodata , imi plac culorile aprinse dar si cele mai sterse , urasc 2 lucruri fetele cu fite si baieti care cred ca au fetele la picioare .
Imi place sa dansez sa askult muzika sa pertec sa imi fac prieteni noi sa ma indragostesc (*nu ma luati drept o fata cu capul in nori care viseaza la castele si printi , nu imi plac lucrurile astea *)
Defecte : oricine are defecte si nu stau sa le enumar pe ale mele acum ca va dura si imi este lene Razz ;
Calitati: prietenoasa .... si mai gasiti voi o sa intelegeti din tot ce voi scrie pe acest forum .
Muzika : imi place la nebunie Tokio Hotel , dar si nistre trupe japoneze pe nume : An Cfae (Antiq Cafe), Alice Nine si The Gazzete Smile


Cam atat despre mine cred ca deja v-am plictiset
Sus In jos
momo_02
Admin
Admin
momo_02


Mesaje : 92
Data de inscriere : 16/06/2010
Varsta : 27
Localizare : giurgiu

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 27 Aug 2010, 21:27

Avem multe lucruri in comun. Very Happy flower
Sus In jos
https://animaxim.forumgratuit.ro
FreakGirl
Chunin
Chunin
FreakGirl


Mesaje : 58
Data de inscriere : 03/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Freaks House

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyDum 05 Sept 2010, 03:33

Heya People
Eu sunt Amy sau Dya (cum vreti voi),o sa implinesc 15 ani in octombrie,am ochii albastrii-verzui (cateodata sunt mai verzi,cateodata mai albastri).Ce imi place? Imi place k-pop-ul si rock-ul,imi plac anime-urile,filmele horror si comediile si imi place tot ce e legat de vampiri <33.Ce nu-mi place? Nu-mi place sa fiu plafiata,sa fiu mintitta,sa fiu barfita pe la spate,nu-mi plac manelele,nedreptatile si faptul ca unii se cred superiori.Eu sunt ciudata (fiindca imi place sa musc fetele de gat....nu va faceti griji,nu am alta orientare decat cea normala ^^),nu ma supar repede,glumeata,misterioasa,cateodata indiferenta,imi place sa ajut oamenii cand am oportunitatea si sunt foarte,foarte curioasa ^^.Daca mai vreti sa aflati ceva despre mine ntrebati-ma si va voi raspunde ^^
Zbye mew
Sus In jos
http://unreal-paradise.forumotions.net/forum.htm
Zuzy_Andu
Admin
Admin
Zuzy_Andu


Mesaje : 83
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : .:by your side:.

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyMar 07 Sept 2010, 07:04

Bun venit Amy , avem si noi destule lucruri in comun si bucuroasa ca te-ai inregistrat pt ca Momo era tare supi credea ca nimeni nu va intra pe forumul ei si cred ca acum e timpul sa ii spun un foarte frumos Ti-am Spus Eu !! Rolling Eyes Very Happy Laughing
Sus In jos
Loly
Nou venit
Nou venit



Mesaje : 10
Data de inscriere : 10/09/2010

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 10 Sept 2010, 00:54

Buna!Eu sunt Alina !Culoarea preferata:rozul,culoarea detestata:verdele,animalul preferat:cainele si pisica,imi plac majoritatea genurilor de filme ,am citit si manga.Nu mai stiu ce sa spun?Daca vreti puteti pune intrebari.
Sus In jos
FreakGirl
Chunin
Chunin
FreakGirl


Mesaje : 58
Data de inscriere : 03/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Freaks House

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptyVin 10 Sept 2010, 01:35

Buna Alina....se pare ca la noi culorile sunt invers adica eu urasc rozul si imi place verdele ^^ In fine....am o singura intrebare:Cati ani ai? Sper sa te distrezi alaturi de noi ^^
Sus In jos
http://unreal-paradise.forumotions.net/forum.htm
Zuzy_Andu
Admin
Admin
Zuzy_Andu


Mesaje : 83
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : .:by your side:.

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptySam 18 Sept 2010, 07:11

Bunna Loly welcome , am o, intrebare ce muzika askulti ?

Si sper sa te distrezi pe forumul nostru
Sus In jos
anigirl
Admin
Admin
anigirl


Mesaje : 18
Data de inscriere : 07/07/2010

Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! EmptySam 18 Sept 2010, 21:32

buna,la toti membri noi!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa ne cunoastem mai bine! Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine!   Sa ne cunoastem mai bine! Empty

Sus In jos
 
Sa ne cunoastem mai bine!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Credeti ca ceea ce face Light este bine?
» Credeti ca ceea ce face Light este bine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animaxim :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ...:::Bine ati venit!:::...Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Prezentari-
Mergi direct la: