animaxim
animaxim
animaxim
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Welcome
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyDum 05 Iun 2011, 19:07 Scris de FreakGirl

» La Multi Ani,mie!
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyLun 04 Oct 2010, 00:51 Scris de FreakGirl

» Bancuri
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptySam 25 Sept 2010, 04:18 Scris de Zuzy_Andu

» REGULILE FORUMULUI
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyVin 24 Sept 2010, 16:07 Scris de Zuzy_Andu

» vacanta
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyVin 24 Sept 2010, 16:05 Scris de Zuzy_Andu

» ZIUAAA MEAAA
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyVin 24 Sept 2010, 16:00 Scris de Zuzy_Andu

» jurnalul meu
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyJoi 23 Sept 2010, 02:53 Scris de Zuzy_Andu

» Nemultumiri
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyMier 22 Sept 2010, 02:08 Scris de Zuzy_Andu

» Inscrieri
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyMier 22 Sept 2010, 01:47 Scris de Zuzy_Andu

Statistici
Avem 16 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: suflet.ratacit2011

Membrii nostri au postat un numar de 301 mesaje în 119 subiecte
Sondaj
ce parere aveti?
ce parere aveti despre acest site si despre membrii si bineinteles modelatorii sai???
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcap0%In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-sunt super,nu au nevoie de inbunatatiri
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcap50%In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap
 50% [ 1 ]
-sunt super,dar mai trebuie sa adaUge mici lucruri
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcap50%In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap
 50% [ 1 ]
-sunt destul de ok
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcap0%In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-sunt ok,dar mai trebuie
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcap0%In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-nu imi prea place
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcap0%In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
-nu imi place deloc,ma deconectez!!
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcap0%In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 2
Top postatori
momo_02
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
Zuzy_Andu
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
FreakGirl
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
Patri
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
anigirl
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
Loly
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
PikkU
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
Ella-chan
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
MortaLolipop
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
Ella
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_lcapIn viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Voting_bar1In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ceas

 

 In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Zuzy_Andu
Admin
Admin
Zuzy_Andu


Mesaje : 83
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : .:by your side:.

In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Empty
MesajSubiect: In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici    In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyMar 07 Sept 2010, 21:51

Ma tot bantuia talentul si numai puteam de sa suport asa ca m-am hotarat sa scriu povestea asta , am scriso pe 2 forumuri deci va rog sa nu credeti ca am plagiat ceva .

Personaje :Andreea - o nebuna (literar vorbind) alergata de politie mai mereu impreuna cu cele mai bune prietene ale ei , are ochi caprui parul negru cu suvite rosi ii plac casele bantuite si filmele de groaza.
Alexandra-sora lui andreea o nebuna mai mare ca Andreea de obicei ea pune politia pe cap la toate , parul brunet si ochi caprui .
Deni - la fel de nebuna ca andreea singura care a fost prinsa de politie numai ca a fost scoasa de catre maicasa care este avocat singurul lucru care i-a facut maicasa a fost sa o pupe si sa ii zica ''Iubita mea ai grija ca daca mai intri o data a colo nu o sa mai vrei sa vi acasa de frica ca te omor Very Happy:D:D , e blonda cu ochi caprui si suvire roz si mov .
Estera- cea desteapta dar la fel de nebuna deobicei i se spune Istera din cauza numele ei sau cand fetele vor sa o enerveze ii spun Stramba tot din cauza numelui ei . Parul brunet ochi verzui are suvite blonde si roscate .

Bill si Tom - frati gemeni cantareti in Tokio Hotel ii stiti presupun

Sus In jos
Zuzy_Andu
Admin
Admin
Zuzy_Andu


Mesaje : 83
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : .:by your side:.

In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Empty
MesajSubiect: Re: In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici    In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyMier 08 Sept 2010, 20:18

A:-Sii ?? Ce facem azi ? Sunt plictisita si Baba doarme .
Ale:-Andreea esti geniala stiai ???
A:- Da , stiu o intrec si pe Istera Dar de ce sunt asa deodata asa de desteapta ??
Ale:-Da ce modesta esti , in ori ce caz Baba Doarme , zici sa ii facem o mica surpriza!!
A:-Se vede ca suntem surori
Fetele s-au dus in pod , au luat boxele de marimea unui dulap , le-au conectat la calculator si au dat drumul la melodia Dark Side Of The Sun by Tokio Hotel .Toate erau inebunite dupa ei , si mai bine era ca fiecareia ii placea de cate unul deci nu se certau deloc .
A&Ale:-3,2,1
B.Z:GEMENELOOOOOOOOOOOOOOOR
A&Ale:-Poate dar nu semanam prea mult la fata !!!
B.Z:-De data asta o sa o incurcati rau de tot !!!
A:-Asta zici mereu .

~Ring Ring Ring ~

Ale:- Ah asta este telefonul meu .Alo .
D:Sunt Deni , ce aveti de gand sa faceti azi ?? ??
Ale:-Nush , murim de plictiseala
D:Am eu o idee , ne intalnim la casa bantuita , sunati-o si pe Istera si spuneti si ei , ah si nu uitatisa sa luati si lanterna si de data asta sa fie incarcata daca se poate .
Ale:OK bye
D:-Bye
A:-Cine era ?
Ale:-Deni , zicea sa ne intalnim la casa bantuita si tre sa ii spunem si Isterei.
A:-Ok , intru eu in baie prima ook ?
Ale:- Ok eu ma imbrac si o sun pe nebuna aia .

Next maine si daca nu va suparati sa imi dati 3 comenturi ca sa imi mai ridicati moralul
Sus In jos
FreakGirl
Chunin
Chunin
FreakGirl


Mesaje : 58
Data de inscriere : 03/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Freaks House

In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Empty
MesajSubiect: Re: In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici    In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyJoi 09 Sept 2010, 22:43

uhm ce pot spune? personajele sunt ok,dar cred ca ar trebui sa folosesti descrierea si naratiunea mai mult fiindca tu practic ai doar dialog.In fine....sper sa asculti de comentariul meu si sa te imbunatatesti ^^
Sus In jos
http://unreal-paradise.forumotions.net/forum.htm
Zuzy_Andu
Admin
Admin
Zuzy_Andu


Mesaje : 83
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 25
Localizare : .:by your side:.

In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Empty
MesajSubiect: Re: In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici    In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyVin 10 Sept 2010, 16:56

imi plak comentariile , si intotdeauna ascult , am sa incerc sa ma inbunatatesc
Sus In jos
FreakGirl
Chunin
Chunin
FreakGirl


Mesaje : 58
Data de inscriere : 03/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Freaks House

In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Empty
MesajSubiect: Re: In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici    In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  EmptyVin 10 Sept 2010, 19:26

atunci astept cu nerabdare urmatorul capitol ^^
Sus In jos
http://unreal-paradise.forumotions.net/forum.htm
Continut sponsorizat





In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Empty
MesajSubiect: Re: In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici    In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici  Empty

Sus In jos
 
In viata nu conteaza de cate ori cazi si cat de repede te ridici
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
animaxim :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ...:::Related:::...Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Fan Fiction-
Mergi direct la: